مرکز عالی تربیت مدرس قرآن کریم بیرجند
مرکز عالی تربیت مدرس و استاد قرآن کریم بیرجند

به همت مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نیایش بیرجند و مؤسسه فرهنگی جامعه قاریان قرآن مشهد شعبه مرکز عالی تربیت مدرس و استاد قرآن کریم در شهرستان بیرجند راه اندازی خواهد شد.

مهندس «محمدمهدی آقامحمدیان» مدیرعامل جامعه قاریان مشهد با اشاره به این موضوع اضافه کرد: «با درخواست «سرکارخانم ابراهیمی» مدیرعامل مؤسسه نیایش، طی بازدیدی که از امکانات مؤسسه نیایش بیرجند انجام شد، شرایط جهت راه اندازی مرکز عالی تربیت مدرس و استاد قرآن کریم مهیا دیده شد و باتوجه به اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی نیز امکانات این مؤسسه را تأیید و از این موضوع استقبال نموده بود، انشا‏ءالله به زودی توافقنامه ای جهت تأسیس این مرکز بین دو مؤسسه به امضا خواهد رسید».

مرکز عالی تربیت مدرس و استاد قرآن کریم با هدف پرورش و تربيت نيروي متخصص و متعهد جهت آموزش قرآن در سطوح و رشته های مختلف آموزشي در سال 1373 با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان و جامعه قاریان قرآن در مشهد مقدس تأسیس شد و تاکنون با کمک مؤسسات و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی موفق به راه‌اندازی ۱۲ شعبه در شهرهای مختلف کشور شده است.

برای مطالعه اصل خبر در سایت جامعه قاریان مشهد اینجا  را کلیک کنید.

[ پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۹۰ ] [ 10:41 ] [ روابط عمومی مرکز ] [ ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

این وبلاگ متعلق به مرکز عالی تربیت مدرس و استاد قرآن کریم بیرجند می باشد.آدرس مرکز در بیست متری دوم غربی مدرس روبروی حسینیه گازاریها پلاک 62 می باشد. سوالاتتان راكه جنبه عمومي دارند به پست الکترونيكي birjandquran@gmail.com ارسال نماييد تا در وبلاگ به آنها پاسخ داده شود. امكان پاسخگويي به سوالاتي كه مختص يك نفر مي باشد وجود ندارد. با تشكر
لینک های مفید
امکانات وب